School of Computer Graphic and Digital Arts

مدرسه تخصصی کامپیوتر گرافیک و هنرهای دیجیتال

۸ مهر ۱۳۹۳

حضور امید توتونچی در جشنواره فیلم ورشو و جشنواره فیلم هامبورگ با نوراستنیا

Omid Tootoonchi- Filmfest Hamburg and Warsaw film festival

مدرسه اینورس با افتخار اعلام می نماید:
فیلم سینمایی امید توتونچی به جشنواره فیلم ورشو و جشنواره فیلم هامبورگ راه یافت

امید توتونچی، فیلمساز جوانی است که در مدرسه اینورس به آموزش در زمینه فیلمسازی دیجیتال و تدوین فیلم می پردازد. فیلم سینمایی «نوراستنیا» به کارگردانی امید توتونچی در بخش مسابقه بین‌الملل جشنواره فیلم ورشو به نمایش درمی‌آید.
به گزارش روابط عمومی ایران‌نوین فیلم، «نوراستنیا» اولین فیلم بلند این کارگردان است که به رقابت با دیگر آثار این جشنواره می‌پردازد. این فیلم درباره پسری ۲۵ سال است که به شدت دچار افسردگی شده و به توصیه دوستانش به روانشناس مراجعه می‌کند و از این طریق به واکاوی مشکلاتش با خانواده و اجتماع می‌پردازد. پخش این فیلم را «ایران‌نوین‌فیلم» برعهده دارد.
هدف برگزاری جشنواره ورشو کسب استعدادهای جوان قبل از حضور آنها در جشنواره کن و معرفی آنها به دنیا است. از سال ۲۰۰۹ جشنواره فیلم ورشو از سوی فیاپف به عنوان فستیوال الف جهانی هم‌رده جشنواره‌ها کن، ونیز، برلین، لوکارنو، شانگهای و… شناخته شده است. پیش از این فیلم‌های «طعم گیلاس»، «زیردرختان زیتون»، «بچه‌ها آسمان»، «شهرزیبا»، «پذیرایی ساده»، «آرام باش و تا هفت بشمار»، «بغض» و… در این جشنواره حضور داشتند.
تصویر بالا، امید توتونچی (فرد وسط) در بخش فرش قرمز جشنواره فیلم هامبورگ در تاریخ ۶ مهر ۹۳ است.
حضور امید توتونچی به عنوان مدرس در مدرسه اینورس، باعث افتخار همکاران، مدرسین و دانشجویان مدرسه اینورس و همچنین جامعه هنرهای دیجیتال است.

۳۰۶۰ بازدید ۱ بازدید امروز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینورس مدرسه ایست که هنرهای دیجیتال مدرن را مورد بررسی قرار داده و با استفاده از تحقیقات بازار و توجه به نیاز واقعی روز هنرمندان ، دوره هایی را اختصاصا برای خود ، طراحی می کند ، در نتیجه با قاطعیت می توان گفت ، اینورس هیچ دوره ای را از هیچ آموزشگاه ایرانی و یا مدرسه و دانشگاه خارجی ، کپی نمی کند .

علیرضا اردوبادی

آرشیو مطالب