School of Computer Graphic and Digital Arts

مدرسه تخصصی کامپیوتر گرافیک و هنرهای دیجیتال

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳

ماهِ شیرین

INVERSE-School-Blog-1

اردی بهشت های تهران با توتِ که شیرین میشه، توت میشه یه نقطه اشتراک تو این شهر بزرگ، که میتونه خُلق های تلخِ سرِ صبح یا خستگی های بعد از کارِ عصر رو با قدم زدن توی پیاده رو ها شیرین کنه.
این روز های اینورس هم، شیرینِ شیرینه، زیر سایه ی درخت های حیاط ایستادن و خوردن توت های دست چین شده شاخه های پایینی یا جمع شدن های ۲-۳ نفره برای تکوندن درخت و گرفتن پارچه برای جمع کردن و  توت خوردن.
اردی بهشت ماه بادِ و بارون، با اینکه امسال خبری از بارون های زیاد نبود اما از باد بی نصیب نبودیم تا توت های رسیده با نسیمی، رهایی رو تجربه کنند حتی برای زمانی کوتاه، قبل از رسیدن به زمین، تا ما هم مراقب قدم ها مون باشیم که مبادا توتـی زیر پا له شه.

حتما از هفته های دیگه که خبری از توت نباشه به توت های خشک تو باغچه نگاه می کنیم و دلمون تنگ می شه برای اردی بهشت ۹۳ اینورس .

۱۳۴۶ بازدید ۱ بازدید امروز

نظر های خوانندگان / یک نظر

  1. یه توت خور .. / ۲ خرداد ۱۳۹۳

    ههه چه شاعرانه..

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینورس مدرسه ایست که هنرهای دیجیتال مدرن را مورد بررسی قرار داده و با استفاده از تحقیقات بازار و توجه به نیاز واقعی روز هنرمندان ، دوره هایی را اختصاصا برای خود ، طراحی می کند ، در نتیجه با قاطعیت می توان گفت ، اینورس هیچ دوره ای را از هیچ آموزشگاه ایرانی و یا مدرسه و دانشگاه خارجی ، کپی نمی کند .

علیرضا اردوبادی

آرشیو مطالب