School of Computer Graphic and Digital Arts

مدرسه تخصصی کامپیوتر گرافیک و هنرهای دیجیتال

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳

راه اندازی بلاگ در سومین روز هفته هنرهای دیجیتال

امروز سومین روز هفته هنرهای دیجیتال است. خوشحالم که علاوه بر راه اندازی بلاگ مدرسه اینورس، برنامه های هفته هنرهای دیجیتال طبق روال پیش می ره. در این لحظه سیروس پورلطیفی، امید مرادی و فرهاد نجومی در حال ۳D Sculpting با Zbrush هستند. تا چند دقیقه دیگر هم با سیامک روشنی به طور زنده صحبت می کنیم. شب گذشته که علی صیفوری از  EA Sports  همه ما رو هیجان زده کرد. در ضمن تمام برنامه‌های این هفته به طور زنده از شبکه Youtube  پخش می‌شه. همینطور تصاویر لحظه به لحظه این برنامه را می تونید از Instagram  دنبال کنید.

IDAW

وبلاگ مدرسه اینورس هم برای به اشتراک گذاشتن حرفهای خودمونی تر راه اندازی شده که در خودِ سایت جایی ندارن، کامنت های شما هم خیلی ما رو خوشحال و پر انرژی می کنه و باعث می شه بتونیم بیشتر از هم با خبر باشیم.

۱۵۶۴ بازدید ۱ بازدید امروز

نظر های خوانندگان / 4 نظر

 1. ا. میرزایی / ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳

  با عرض تبریک و آرزوی موفقیت

 2. محمد موسوی / ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳

  خیلی خوشحالم که بالاخره ما اینورسیا هم بلاگ دار شدیم و امیدوارم این هم یک قدم بزرگ تو جهت بزرگ تر شدن اینورس باشه و برنامه های هفته دیجیتال هم خیلی جالب هستن و به خصوص ارتباط با هنرمندان خارج از کشور فوق العاده انگیزه بخشه
  مرسی از همه تون
  محمد از بچه های دوره موشن یک

 3. کامران ممیز عادل / ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۳

  تبریـــک؛ هم بابت وبلاگ، هم بابت IDAW : )

 4. میرتوحید / ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۳

  تبریک میگم و امیدوارم همیشه موفق باشید. این تلاش و جدیت واقعا جای تحسین داره. متاسفانه من هم نتونستم تو این مراسم‌ها شرکت کنم… امیدوارم در آینده‌ی نزدیک سعادت دیدار حضوری داشته باشم. موفق و سربلند باشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینورس مدرسه ایست که هنرهای دیجیتال مدرن را مورد بررسی قرار داده و با استفاده از تحقیقات بازار و توجه به نیاز واقعی روز هنرمندان ، دوره هایی را اختصاصا برای خود ، طراحی می کند ، در نتیجه با قاطعیت می توان گفت ، اینورس هیچ دوره ای را از هیچ آموزشگاه ایرانی و یا مدرسه و دانشگاه خارجی ، کپی نمی کند .

علیرضا اردوبادی

آرشیو مطالب